Yardım - Turkusozu.com
turkusozu.com'u
beğenin
 
Kullanıcı Adı :
Şifre :
   
Türkü Sözü Nota Hikaye Video Sanatçı Albüm
22 Ekim 2020 Perşembe
Ne aramıştınız ?
Ana menü
yrdm Yardım ::.
Turkusozu.Com - Yardım Sayfası Yardım sayfamızda site kullanımıyla ilgili aklınıza takılan veya takılması muhtemel sorunların çözümü noktasında yol gösterici olacağız. Bu sayfada yaşadığınız sorun ile ilgili bir çözüm bulamazsanız, yaşadığınız sorun ile ilgili iletişim sayfasından bizi haberdar edebilirsiniz.

Sitede doğru arama nasıl yapılmalı ?

Turkusozu.Com Türkü vs, Arama Hakkında

Sitedeki tüm bölümlerde arama yapmak ?


Turkusozu.com olarak güncel kalmayı ve türkü sevenlerin istediklerini bulmasında merkez oluşturmayı istiyoruz.


* Arama yaparken mutlaka türkçe karakter kullanın. Biz sitede Türkçe'mizi internetin gereksiz kısaltmalarına veya ingilizce karekterlerine göre oluşturmak istemiyoruz, dolayısıyla siteye eklediğimiz herşeyi Türkçe karakterleriyle ekliyoruz.


* Aramalardan daha iyi sonuç alabilmeniz için arayacağınız sözcüğün bir kaç varyasyonunu yazabilirsiniz. Ör: "Bahçada yeşil çınar", bu sözcük sonuç vermezse "yeşil çınar" olarak deneyebilirsiniz.


* Sitemiz içerisinde aramalarda sonuç alamamanız halinde sol menülerin altında google özel aramasını kullanarak arama yapabilirsiniz. Google özel araması sadece sitemiz içerisinde arama yapmaktadır.

Türkü sözlerini çıktı alabilirmiyim ?

Turkusozu.Com Türkü Sözü yazdırma, çıktı alma

Elbette alabilirsiniz.


Türkü sözlerinin altına yazdır butonu bulunmaktadır, bu butonu kullanarak yazıcınızdan çıktı almanız mümkün.

Üye oldum fakat giriş yaparken onaysız diyor ?

Turkusozu.Com Üye onaylaması

Öncelikle üye olduğunuz için teşekkür ederiz.


Üye olurken kullanıcılarımızın birer gerçek kullanıcı olduğunu belirleyebilmek için e-posta kontrolü yapıyoruz. Bu nedenle üye olurken girmiş olduğunuz e-posta adresinize bir onay kodu yolluyoruz ve sizden, e-postanızdaki onay bağlantısına tıklamanızı istiyoruz. Böylece üyeliğiniz onaylanmış oluyor.

Şifemi unuttum ne yapmalıyım ?

Turkusozu.Com Üyenin şifresini unutması

Şifrenizi unuttuysanız panik yapmanıza gerek yok.


Şifrenizi unutmanız veya kaybetmeniz halinde üye olurken girmiş olduğunuz e-posta adresinize yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz. Bunu nasıl mı yapacaksınız? Ana sayfada bulunan "Şifremi Unuttum" bağlantısına tıklayıp e-posta adresinizi yazarak yeni şifrenizi e-posta adresinizden alabilirsiniz.

Şifremi değiştirmek istiyorum ?

Turkusozu.Com Üyenin şifresini değiştirmesi

Şifrenizi değiştirmek çok kolay.


Üye olarak giriş yaptıktan sonra "Bilgilerim" bölümünden ister şifrenizi isterseniz diğer bilgilerinizi değiştirebilirsiniz.

Türkü sözü, videosu, hikayesi veya makale gönderebilirmiyim ?

Turkusozu.Com Üyenin şifresini unutması

Elbette...


Üyelerimiz türkü sözleri, türkü videoları, türkü hikayeleri ve türkü videoları paylaşabilirler.


Üye olarak giriş yaptıktan sonra "Üye İşlemleri" bölümünden istedikleri paylaşımlarda bulunabilirler.

Site doğru görüntülenmiyor ?

Turkusozu.Com Üyenin şifresini unutması

Sitemiz tarayıcınızda doğru görüntülenmiyor mu ?


Sitemiz en iyi 1024*768 çözünürlüklü ekranda görüntülenmektedir. Eğerki daha düşük çözünürlüklerde sitemizi ziyaret ediyorsanız bu bir sorun değildir fakat sayfayı sağa yada sola getirmeniz gerekecektir.


Sitemiz İnternet Explorer 6 ve öncesinde doğru görüntülenmeyebilir. Bunun dışında "İnternet Explorer 7,8,9" ,Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari gibi tarayıcılarda sorunsuz görüntülenmektedir.


Eğerki Tarayıcınız "İnternet Explorer 6" ve daha eski sürümse süratle yeni versiyonunu indirmenizi veya Google Chrome, Mozilla Firefox gibi kolay ve hızlı bir tarayıcıyı kullanmanızı öneririz.